Hakkımızda

Özdil Pancur Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi, Panjur sanayinin öncülerinden Sn. Kadri Özdil tarafından  1970 yılında kurulmuştur.  2016  yılı  itibari ile de meslekte 50. Yılını kutlamaktayız.  


Kırklareli Organize Sanayi Bölgesinde 20000 m2 kapalı alanda hammaddeden projeye uyarlanmış olarak tam donanımlı ve tecrübeli personeliyle her türlü ihtiyaca cevap vermekteyiz.  Gurubumuz tesislerinde en son teknolojik donanımla proses know-how panjur ve kepenk  profilleri ve sistemleri  imal edilmektedir. Başlangıçta ithalatçısı olduğumuz panjur ve kepenk sistemlerinin   ihracatçısı olup ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktayız.

Şirketimiz de sistemlerin hazırlanması, kurulması için yetişkin ve uzman personel istihdam edilmektedir. Modern sistemler için gerekli donanım ve yeni tekniklerin kullanılmasında karşılaşılan sorunların çözümleri için bayilere düzenli teknik yardım sağlanmaktadır . Amaç, ÖZDİL PANCUR'un sağlayacağı teknik eğitim, profesyonel faaliyetler ve pazar desteği faaliyetlerini kolaylıkla kavrayabilecek güvenilir bayilerle uzun vadeli ticari ilişkiler kurulmasını gerçekleştirmektir.

Türkiye genelinde 80 ana bayi ve yüzlerce uygulama bayi ve  servis ağlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Başlangıçta kısıtlı olan ürün grubunu AR-GE çalışmalarıyla zengin ürün çeşitliliği ve Endüstriyel projelerin çözümünde, tüm tüp ve endüstiyel  motor grubunda, alüminyum ve çelik profiller ve akesuarlar ve diğer yardımcı  elemanlar gibi her türlü ihtiyacı karşılar seviyeye taşıdık.  Bugün, tüm Türkiye’nin yanında,  Avrupa, Balkan, Afrika,  Asya, Ortadoğu Ülkelerine de ihracatımız bulunmaktadır.


ALUSEL markasını, kalitesini ve ismini sektörde ön plana çıkarmanın yanında diğer markalarımızdan olan MOSEL, SETKEPENK, EUROSEL, SELECTRO gibi İtalya ve Almanya’da modern tesislerde üretilmekte  olan sistemleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Dürüst, güvenilir, etik çalışma, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz…


VİZYONUMUZ:
Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin yaşam tarzını ve mekan kalitesini arttırmak, uluslararası kalitede üretim yapan, tüm ürün ve hizmetlerini müşterilerine güvenli ve kaliteli bir şekilde sunan bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ:
Panjur, garaj kapısı ve kepenk sektöründe ve piyasasında her türlü ürün ve hizmeti üreterek; ürün ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş üretim ve hizmet teknikleri kullanılarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değer yaratmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ :
Müşterilerin ve çalışanların, ortakların ve toplumun mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaç ve beklentilerini birlikte dikkate alarak, tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi anlayışına dayalı, çağdaş panjur-kapı-kepenk sistemlerinin üretimi ve hizmetleri ile tüm taraflara azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen kalite politikasını benimsiyoruz.

DEĞERLERİMİZ : Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yaratıcılık, işbirliği ve esnekliliktir.